تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - بهت و سكوت در فیفا؛ تصویر پول‌های دریافت شده لو رفت

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

بهت و سكوت در فیفا؛ تصویر پول‌های دریافت شده لو رفت

سه شنبه 10 خرداد 1390   06:13 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،حواشی فوتبال جهان ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1  به نقل از گاردین، یكی از كارمندان فدراسیون فوتبال كشوری كه نامش دقیقاً مشخص نیست از حوزه كارائیب تصویری از پاكت باز شده و مملو از دلار را منتشر كرده است.
این شخص ناشناس در ایمیل خود به فیفا نوشته است: این پول‌ها را بن همام به ما داد و از ما خواست تا كل مبلغ را قبول كرده و میان خود و سایر اعضای حوزه كارائیب تقسیم كنیم. او به دنبال رای بود و از همه می خواست به او رای دهند، جالب این كه هیچ پنهان‌كاری هم نداشت و با صدای بلند از حضار طلب رای می‌كرد.

برخی بر این باورند كه این تصویر ساختگی و برای تخریب شخصیت بن همام منتشر شده؛ اما مسئله مهم بهت و سكوتی است كه ساختمان مركزی فیفا را فرا گرفته و هیچ مقام مسئولی به خود اجازه اظهار نظر نمی‌دهد.

یكی از خبرنگاران آمریكای جنوبی كه نخواسته نامش فاش شود ادعا می كند كه میز درون عكس را می‌شناسد و می‌داند كه فدراسیون فوتبال باهاما چنین میزهایی دارد.

كارمندی كه این تصویر را به فیفا ارسال كرده تقاضای جدی داشته تا هرگز هویتش فاش نشود، او در نامه خود آورده است: وقتی بن همام از پله‌ها بالا می‌رفت از او پرسیدم كه این بسته چیست؟ چرا اینقدر سنگین است و او لبخندی زد و گفت: یك بسته از این اسكناس‌های 100 دلاری برای كنجكاوی تو كافی است نه؟


نوشته شده توسط : پوریا مرادی