تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - پرسپولیس با شكار قوی سپید، آسیایی شد

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

پرسپولیس با شكار قوی سپید، آسیایی شد

جمعه 20 خرداد 1390   08:02 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،حواشی فوتبال ایران ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1  دیدار برگشت دو تیم پرسپولیس و ملوان از ساعت 17 در ورزشگاه پر از تماشاگر تختی انزلی و در حضور بیش از 14 هزار تماشاگر برگزار شد و با برتری یك بر صفر ملوان خاتمه یافت اما با توجه به برتری 4 بر 2 پرسپولیس در دیدار رفت شاگردان دایی قهرمان شدند.
مهرداد اولادی در دقیقه 18 برای ملوان گلزنی كرد تا دیدار دو تیم با نتیجه یك بر صفر تمام شود ولی پرسپولیس با وجود این شكست در مجموع دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید و قهرمان جام حذفی شد.

پرسپولیس پیش از این چهار عنوان قهرمانی در كارنامه‌ داشت كه با این قهرمانی به ركورد استقلال كه پنج قهرمانی در جام حذفی داشت، رسید.

هدایت ممبینی داور مسابقه به بابك پورغلامی، هادی تامینی و محمد همرنگ از ملوان و حسین بادامكی، علیرضا حقیقی و وحید هاشمیان از پرسپولیس كارت زرد نشان داد.

تركیب ملوان انزلی:
علی حسنی صفت، هادی تامینی، سعید رمضانی، بابك پورغلامی، محسن مسلمان، محمد همرنگ، پژمان نوری، سعید سالارزاده، محمد حیدری( از دقیقه 79 عزیز معبودی)، مهدی دغاغله و مهرداد اولادی
سرمربی: فرهاد پورغلامی

تركیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، مجتبی شیری( از دقیقه 12 سپهر حیدری)، سامان آقازمانی، ابراهیم شكوری ( از دقیقه 84 سعید حلافی)، مازیار زارع، حسین بادامكی، حمید علی عسگر، محمد نوری، اشپیتم آرفی( از دقیقه 54 امیر حسین فشنگچی) و وحید هاشمیان
سرمربی: علی دایی


نوشته شده توسط : پوریا مرادی