تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - /رقابت‌های كوپا آمه‌ریكا - 2011 / آرژانتین باز هم متوقف شد

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

/رقابت‌های كوپا آمه‌ریكا - 2011 / آرژانتین باز هم متوقف شد

پنجشنبه 16 تیر 1390   07:09 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،حواشی فوتبال جهان ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:        تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد امروز به مصاف كلمبیا رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد.
مردان آلبی سلسته متشكل از سابالتا، میلیتو، زانتی، گاگو، ماسكرانو، ایگواین، آخرو، مسی و ته‌وز نتوانستند دروازه تیمی را باز كنند كه سایت‌های خبری عكس نیمی از بازیكنانش را هم در اختیار نداشتند تا در اطلاعات آماری خود آنها را حك كنند.

برآیند حملات كنایه آمیز سایت‌های مادریدی به لیونل مسی در تیتر آس اسپانیا خلاصه می‌شد كه نوشت: "تعطیلات خوش بگذرد لیونل! "

این دومین تساوی آرژانتین در كوپا آمه‌ریكا است و كلمبیا به لطف پیروزی برابر كاستاریكا در صدر گروهی قرار دارد كه دو تیم بولیوی و كاستاریكا نیز در آن برای آرژانتین خط و نشان می‌كشند و داعیه صعود دارند. آرژانتین در بازی اول برابر بولیوی یك بر یك متوقف شده بود.
در دیگر دیدار این گروه بولیوی و كاستاریكا بامداد فردا برابر هم به می‌روند.

آرژانتین در این دیدار با آرایش 4-3-3 وارد میدان شد و برابر تاكتیك نیمه دفاعی كلمبیا به صورت 4-1-4-1 حرفی برای گفتن نداشت.
4 هافبك كلمبیا عملا به 4 مدفع جلو زن تبدیل شده بودند و در 65 درصد دقایق بازی هر 4 مهاجم كلمبیا نقش هافبك تدافعی را بازی می‌كردند.

به این ترتیب تایتانیك پر ستاره و البته پرهزینه باتیستا كه برای سرپوش گذاشتن بر ناكامی‌های مربیان پیشین در كوپا آمه‌ریكا لنگر انداخته به كوه یخی كوبیده شد.


نوشته شده توسط : پوریا مرادی