تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - دایی: تمام پیش‌بینی‌هایم در 3 ماه گذشته درست از آب درآمد

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

دایی: تمام پیش‌بینی‌هایم در 3 ماه گذشته درست از آب درآمد

یکشنبه 26 تیر 1390   01:32 قبل از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،حواشی فوتبال ایران ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:        علی دایی در ادامه نشست خبری خود به سؤالات خبرنگاران این‌گونه پاسخ داد:

*انصاری فرد زودتر از من با سایپا به توافق رسید
دایی در پاسخ به این سؤال كه با كریم انصاری فرد برای حضور در راه آهن مذاكره كرده است گفت: من هیچ مذاكره‌ای با انصاری فرد نداشتم. او قبل از حضور من در راه آهن با باشگاه سایپا به توافق رسیده بود. من تازه عصر روز گذشته سرمربیگری‌ام در راه آهن قطعی شد. برای انصاری فرد در تیمی كه حضور دارد آرزوی موفقیت می‌كنم.

* از این بعد درباره تیم خودم صحبت می‌كنم
علی دایی در پاسخ به سؤال خبرنگاری كه خواست در مورد پرسپولیس صحبت كند گفت: سعی می‌كنم از این به بعد فقط در مورد تیمم خودم صحبت كنم و به عنوان یك پرسپولیسی برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌كنم.

* من كی از مسئولان فدراسیون فوتبال تعریف كردم؟
دایی در پاسخ به سؤال خبرنگاری كه به او گفت شما همیشه در ابتدای حضورتان در یك تیم از مدیران و مسئولان آن تعریف كردید اما پس از مدتی با آنها به مشكل برخوردید و هم در پرسپولیس و هم در تیم ملی چنین رویه‌ای داشتید گفت: من از شما سؤال می‌كنم چه زمانی از مسئولان فدراسیون فوتبال تعریف كردم؟ حتی زمانی كه سرمربی تیم ملی شدم كی گفتم فدراسیون فوتبال آدم‌های فوتبالی دارد؟ در مجموعه‌ای كه سال گذشته هم كار می‌كردم نگفتم این باشگاه آدم‌های فوتبالی دارد. سؤال شما بودار است. شما دنبال چیز دیگری می‌گردید. من همواره دنبال حق و حقیقت بودم و به كسی اجازه نمی‌دهم حقم را ضایع كند. گذشت زمان نشان داد كه حق با چه كسی بوده است. من در هر مجموعه‌ای كه كار كنم اجازه نمی‌دهم مشكلات آن خانواده به بیرون درز پیدا كند. آیا وقتی شما در خانواده‌تان با پدر و برادران دعوایتان شود آن را به بیرون درز می‌دهید؟ من خیلی از مسائل باشگاه را به بیرون درز ندادم و به عنوان یك سرمربی تلاش می‌كنم حریم و احترام همه را حفظ كنم اما می‌گویند حرمت امامزاده به خود امامزاده مربوط می‌شود.

برخی آقایان حرمت خودشان را نگه نداشتند و كارهایی كردند كه امروز همه مردم فهمیدند كه آنچه من از قبل گفتم درست بوده است. همه چیزهایی كه 3 ماه عنوان و پیش بینی كردم اتفاق افتاد. سؤالی كه شما می‌پرسید نه به درد فوتبال می‌خورد و نه به درد این مجموعه و نه به درد مجموعه قبل.

* اگر مجیزگو بودم هم اكنون هم سرمربی تیم ملی ایران بودم
من هیچ وقت سرم زیر بغل كسی نبوده است. اگر مجیز می‌گفتم و مجیزگو بودم هم اكنون نیز سرمربی تیم ملی ایران بودم. مطمئن باشید كه این گونه بود. شما دوست ندارید آدم‌هایی مثل من كه سالم كار می‌كنند در این فوتبال باشند. من همه چیزم را از خدا دارم. من با هر مجموعه‌ای كه كار كنم سعی می‌كنم مسائل گذشته پیش نیاید. بعد از تیم ملی به دنبال حق و حقوق خود رفتم كه هنوز هم آن را نگرفته‌ام. زمانی كه سرمربی تیم ملی بودم آیا با كسی مشكل داشتم؟

وی در پاسخ سؤال خبرنگاری كه گفت شما در پرسپولیس با مدیران این باشگاه برخورد كردید گفت: من با چه كسی برخورد كردم؟ با من برخوردهایی شد اما شما چون فوتبال بازی نكرده‌اید و كنار زمین فوتبال نیز زیاد نبوده‌اید نمی‌دانید كه من چه حرف‌هایی می‌زنم و حرف‌هایم را درك نمی‌كنید.

*برای ریاست AFC حمایت یك كشور لازم است
دایی در مورد اینكه آیا تلاش خواهید كرد تا رئیس كنفدراسیون آسیا شوید یا نه گفت: برای ریاست AFC فقط تلاش ما كافی نیست. باید حمایت‌های همه جانبه از یك شخص شود تا فردی رئیس AFC شود. باید یك كشور از فرد حمایت كند تا یك فرد رئیس AFC شود. من اگر تنها تلاش كنم به جایی نمی‌رسم. حمایت‌های زیادی می‌خواهد و فاكتورهای زیادی لازم است كه در این جلسه زمانی برای گفتن آن نیست.

* قهرمانی پرسپولیس مبارك آنهایی كه اكنون در پرسپولیس كار می‌كنند
دایی در مورد اینكه پس از رفتن شما در پرسپولیس قهرمانی این تیم را به حمید استیلی تبریك گفتند اظهار داشت: قهرمانی مباركشان، وظیفه من این بود كه تمام تلاشم را بكنم. در یك سال و نیمی كه در پرسپولیس بودم با تمام وجود برای این تیم تلاش كردم. این قهرمانی نیز مبارك آقایان باشند و مبارك آنهایی باشد كه هم اكنون در پرسپولیس كار می‌كنند.


نوشته شده توسط : پوریا مرادی