تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - منزس: هر كاری كردیم به جز گل‌زنی

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

منزس: هر كاری كردیم به جز گل‌زنی

سه شنبه 28 تیر 1390   12:03 قبل از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:       

   مانومنزس، سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل به دنبال شکست این تیم مقابل پاراگوئه در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های کوپا آمریکا، گفت که تیمش هر کاری در زمین انجام داد به جز گل زنی و در تمام دقایق بازی تیم برتر میدان بود.

وی افزود: شکست همیشه ناراحتی و اندوه به دنبال دارد، اما ما در این بازی به خاطر پیروزی هر کاری کردیم و تیم برتر میدان بودیم. در طول 120 دقیقه از تیم حریف سرتر بودیم، اما این برای هدفی که به آن چشم دوخته بودیم، کافی نبود.

منزس تاکید کرد: امروز روز ما نبود. فرصت‌های طلایی را در این بازی از دست دادیم، یکی از آن‌ها تک به تک پاتو با خوستوویار دروازه‌بان پاراگوئه بود. در این دیدار هر چه در توان داشتیم رو کردیم، اما فقط گل کم داشتیم. پیروزی را مقابل تیمی از دست دادیم که چهار بار مساوی کرده است که این به خوبی سختی کار ما را نشان می‌دهد. به هر حال باید این شکست را قبول کنم.

سرمربی طلایی پوشان معتقد است: وضعیت تیم بعد از این شکست بد نیست و اوضاع طبق روال است. تجربه منجر به یافتن راه‌های صحیح می‌شود. باید برای ساختن تیمی قوی و محبوب از این تجربه‌ها استفاده کرد، به کار خود ادامه خواهیم داد.

پاراگوئه با حذف برزیل شگفتی دیگری در رقابت‌های امسال خلق کرد. دیدار دو تیم در وقت‌های اضافی و قانونی گلی در بر نداشت، اما در ضربات پنالتی این دروازه‌بان پاراگوئه بود که خوش درخشید و در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

تکسیرا رییس فدراسیون فوتبال برزیل ساعتی بعد از شکست این تیم مقابل پاراگوئه با فرستادن نمابری حمایت خود را از منزس اعلام کرد و گفت که این مربی همچنان به کار خود در تیم ادامه خواهد داد.

 


 نوشته شده توسط : پوریا مرادی