تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - ایتالیا 2-1 اسپانیا؛ شکست ماتادور در سن نیکلا

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

ایتالیا 2-1 اسپانیا؛ شکست ماتادور در سن نیکلا

جمعه 21 مرداد 1390   01:29 قبل از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،بازی های دوستانه ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:          تیم ملی ایتالیا موفق شد در دیداری دوستانه که در ورزشگاه شهر باری برگزار شد با نتیجه دو بر یک اسپانیا قهرمان جهان را شکست دهد.

لاجوردی پوشان ایتالیا در این بازی خیلی زود و در دقیقه 11 موفق شدند توسط ریکاردو مونتولیوو هافبک خود از اسپانیا پیش بیفتند. ماتادورها در 15 دقیقه ابتدایی بازی کاملا سر در گم بودند و هیچ نشانی از تیم قهرمان جهان نداشتند. بیسنته دل بوسکه در تصمیم عجیب فرناندو تورس را در دقیقه 15 از زمین بازی خارج کرد و فرناندو یورنته را جانشنی او کرد.

اسپانیا کم کم خود را در زمین پیدا کرد و حملاتی را روی دروازه ایتالیا انجام داد. در دقیقه 34 بازی یورنته در محوطه جریمه با خطای کیه لینی متوقف شد و داور نقطه پنالتی را به سود ماتادورها نشان داد. ژابی آلونسو این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

نیمه اول با تساوی یک – یک دو تیم به پایان رسید. در نیمه دوم دو تیم فرصت های زیادی گلزنی را روی دروازه یکدیگر از دست دادند.

اما دردقیه 84 بازی آلبرتو آکوئیلانی هافبک باشگاه لیورپول با یک ضربه زیبا دروازه ویکتور والدس را که جانشین کاسیاس شده بود باز کرد تا شاگردان چزاره پراندلی یک پیروزی دلچسب خانگی را کسب کنند. به این رتیب قهرمان جام جهانی 2006 موفق شد قهرمان جام جهانی 2010 را مغلوب کند.


نوشته شده توسط : پوریا مرادی