تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - آلمان 3-2 برزیل:پیروزی ژرمن ها با درخشش گوتزه

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

آلمان 3-2 برزیل:پیروزی ژرمن ها با درخشش گوتزه

جمعه 21 مرداد 1390   02:34 قبل از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،بازی های دوستانه ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:          تیم فوتبال آلمان موفق شد طلسم 18 ساله عدم پیروزی مقابل برزیل را با کسب پیروزی 3 بر دو مقابل این تیم در اشتوتگارت بشکند.

در این بازی شاگردان یواخیم لو از همان ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند اما این مالکیت توپ در نیمه اول نتوانست در نیمه اول برتری را برایشان به ارمغان بیاورد.

در دقیقه 61 بازی بود که تونی کروس با خطای لوسیو در محوطه جریمه برزیل سرنگون شد تا داور نقطه پنالتی را به نفع میزبان نشان دهد. این در حالی بود که صحنه آهسته نشان می داد کروس تمارض کرده و داور به اشتباه پنالتی اعلام کرده است. باستین شواین اشتایگر ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد تا آلمان یک بر صفر پیش بیفتد.

تنها 6 دقیقه بعد ماریو گوتزه که اولین بازی ملی خود را تجربه می کرد موفق شد اختلاف را برای میزبان دو برابر کند.

برزیل برای کاهش اختلاف فشار زیادی روی دروازه آلمان وارد کرد و تنها 4 دقیقه بعد از گل دوم دنی آلوس توسط فیلیپ لام در محوطه جریمه ژرمن ها به خطا سرنگون شد و این بار داور نقطه پنالتی را به نفع برزیل نشان داد. روبینیو پشت توپ قرار گرفت و موفق شد نویر را مغلوب کند و اختلاف را به حداقل برساند.

تیم میزبان بعد از دریافت گل عقب نشست و در دقیقه 80 بازی موفق شد توسط آندره شورله به گل سوم دست پیدا کند. شورله که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود موفق شد روی پاس شواین اشتایگر دروازه برزیل را برای سومین بار باز کند.

اما این پایان کار نبود و برزیل در دقایق تلف شده بازی توسط نیمار بار دیگر اختلاف را به یگ گل رساند اما دیگر زمانی برای بازگشت برزیل به بازی نمانده بود و آلمان موفق شد با نتیجه سه بر دو حریف آمریکای جنوبی خود را شکست دهد.


نوشته شده توسط : پوریا مرادی