تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - هفته پرشگفتی با صدرنشینی استقلال به پایان رسید

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

هفته پرشگفتی با صدرنشینی استقلال به پایان رسید

جمعه 4 شهریور 1390   01:43 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،حواشی فوتبال ایران ،لیگ ایران (لیگ برتر) ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:        نتایج دور از انتظار مهمترین شاخصی هستند كه در ذهن هواداران فوتبال خواهد ماند. به گزارش گل مسابقات هفته پنجم در حالی به پایان می‌رسد كه صدرنشین این مسابقات تا هفته پنجم شكستی بسیار سنگین را مقابل شاهین تحمل كرد و با همین باخت صدرنشینی را از كف داد.
 * شاهین در این نمایش استثنایی با 4گل ازسد  صبای قم گذشت تا حمید درخشان اعتماد به نفس گم شده خود را دوباره بازیابد.
 * در بازی مهم دیگر هفته پرسپولیس با 3 گل نفت آبادان را پشت سر گذاشت و به وضعیت خود سروسامانی بخشید. قرمزها با گلزنی جوادکاظمیان یک بار دیگر مقابل نفت برنده شدند؛ تیمی که فعلا اوضاع خوبی ندارد.
* این در حالی بود كه علی دایی و راه آهن هم در ورزشگاه اكباتان اولین پیروزی را دشت كردند. این یك برد با ارزش برای شاگردان دایی بود كه مثل پرسپولیس در حسرت پیروزی بودند به نظر می‌رسد با ادامه مسابقات دایی و پرسپولیس تمركز خود را به بازی‌های خود بگذارند و بند كردن به یكدیگر را از دستور كار خارج كنند.
 * در بازی دیگری كه كه در كرج برگزار شد سایپا تیم داماش را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو برداشت تا شایعه بركناری مهدی دینورزاده بیش از پیش شنیده شود. ناظران این بازی عقیده داشتند سایپا می‌توانست این بازی را با نتیجه قاطع‌تر به سود خود به پایان برساند.
* اما پرسروصداترین بازی هفته در كرمان برگزار شد جایی كه مس كرمان باز هم نتیجه‌ای غیر از انتظار كسب كرد و دو بر یك مغلوب فجرسپاسی شد. دیشب گفته شد صمد مرفاوی از سمت خود استعفا داد و فلمینگ جانشین وی شده اما این مربی در مصاحبه با سایت گل اعلام می‌كند كه هیچ استعفای در كار نیست و به كار خود ادامه خواهد داد كه در این زمینه باید منتظر واكنش اعضای هیئت مدیره مس بود؛ اینكه آنها مرفاوی را اخراج می‌كند یا اینكه این تیم با همین كادر به تعطیلات می‌رود تا دوباره از نو آغاز كند.
* یك بازی پرگل دیگر هم در انزلی برگزار شد و ملوان و ذوب آهن در یك نبرد تماشایی به تساوی 3 بر 3 رسیدند تا پرگل‌ترین مسابقه هفته لیگ رقم بخورد. در این بازی هت تریک رافخایی مقابل تیم پارسالش جالب بود.
* آخرین بازی روز اول هفته هم بین دو تیم سپاهان و نفت برگزار شد كه نفتی‌ها با حسابگری مدافع عنوان قهرمانی را با اولین شكست آشنا كردند. این اولین باخت لوكا بوناچیچ در سمت سرمربی سپاهان بود.
* اما بازیهای پنج شنبه شب با داربی تبریز آغاز شد که تا هواداران تبریزی روی صندلی خود مستقر بشوند تراکتور 4 گل به شهرداری زده بود!شاگردان قلعه نویی در نیمه دوم هم یک گل زدند و با بهترین شکل به بازی استقلال خواهند رسید .راستی از شهرداری هم بنویسیم که بعد از برد مقابل پرسپولیس کاملا ناموفق ظاهر شده است.
* حسن ختام بازیهای هفته پنجم در اهواز رقم خورد و استقلال با 4 گل از سد فولادی گذشت که پارسال در اهواز 4-1 آبی ها را شکست داده بود. این یک برد روحیه بخش و ازیادنرفتنی است که آبی ها را به کسب قهرمانی بسیار امیدوارکرده است...البته حق تیم جلالی هم  این شکست سنگین نبود !
گزارش های کامل مسابقات:

مس کرمان یک - فجرسپاسی 2 /مرفاوی استعفا داد!

پرسپولیس 3- نفت 1؛این جواد استثنایی

سایپا 3ـ‌ داماش صفر؛ دینورزاده اولین اخراجی لیگ؟

راه آهن3 ـ مس سرچشمه1؛ طلسم دایی و پرسپولیس با هم شكست

شاهین بوشهر4 - صبای قم صفر:پپ در بندر کپ کرد

سپاهان0- نفت تهران 1/ هدیه لوکا به فرکی

ملوان3 ـ ذوب آهن 3؛ درخشش رافخایی در واترپلوی شبانگاهی

تراکتورسازی 5- شهرداری 1؛ دربی شگفت انگیز/توفان ویرانگر در 20 دقیقه

فولاد خوزستان 1 – استقلال 4/آبیها صدر را با قدرت پس گرفتند/این حق تیم جلالی نبود


نوشته شده توسط : پوریا مرادی