تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - پرسپولیس قهرمان جام ولایت شد

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

پرسپولیس قهرمان جام ولایت شد

دوشنبه 16 آبان 1390   08:25 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،حواشی فوتبال ایران ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:       

    دربی 72 پایتخت در چارچوب مسابقات جام ولایت از ساعت ۱۶:۳۰ بین دو تیم پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از ۲۰هزار تماشاگر برگزار شد و دو تیم به تساوی 2 بر 2 رسیدند.

مسابقه امروز دو تیم که بدون ملی‌پوشان برگزار شد زیباتر و پرگل‌تر از بازی‌های گذشته این دو تیم بود و خبری از حساسیت‌های کاذب نبود.

هادی نوروزی در دقیقه ۶ از روی نقطه پنالتی و ۴۶ برای پرسپولیس گلزنی کرد و آرش برهانی در دقیقه ۳۳ و حنیف عمران‌زاده در دقیقه ۷۰ گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به جواد شیرزاد و فریدون زندی از استقلال و علیرضا محمد، میثاق معمارزاده و ممدوتال از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.
علیرضا محمد در دقیقه ۸۰ با دریافت کارت زرد دوم از پرسپولیس اخراج شد.

جام ولایت با حضور سه تیم ناسیونال پاراگوئه، استقلال و پرسپولیس از پنج‌شنبه گذشته آغاز شد. پرسپولیس برابر ناسیونال به برتری یک بر صفر به برتری رسید و استقلال یک بر صفر برابر ناسیونال پاراگوئه شکست خورد. با تساوی امروز پرسپولیس 4 امتیازی و قهرمان جام ولایت شد. استقلال هم با یک امتیاز سوم شد.

*ترکیب استقلال:
هادی زرین‌ساعد، حنیف عمران‌زاده، میثم حسینی، جواد شیرزاد، مهدی‌ امیرآبادی، کیانوش رحمتی،‌ حمید عزیززاده( از دقیقه ۵۵ الونگ الونگ)، محسن یوسفی( از دقیقه ۴۵ علی حمودی)، فریدون زندی( از دقیقه ۷۹ توحید غلامی)، ‌آرش برهانی و اسماعیل شریفات.

* ترکیب پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، رضا نورمحمدی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری( از دقیقه ۸۸ روح‌الله سیف‌الهی)، حسین بادامکی، امیرحسن فشنگچی( از دقیقه ۷۳ محمد منصوری)، علیرضا محمد، سامان آقازمانی، ممدوتال، هاشمیان ( از دقیقه ۸۹ مهرداد اولادی) و هادی نوروزی.نوشته شده توسط : پوریا مرادی