تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - برتری پرگل تیم ملی ایران مقابل اندونزی

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

برتری پرگل تیم ملی ایران مقابل اندونزی

سه شنبه 24 آبان 1390   10:42 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،اخبار فوتبال ملی ،حواشی فوتبال ایران ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:       تیم ملی ایران در پنجمین دیدار خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه جاکارتا اندونزی به مصاف اندونزی رفت و 4 بر یک به برتری رسید تا ۹۰ درصد راه صعود را طی کند.
 
 میلاد میداودی در دقیقه ۷، مجتبی جباری در دقیقه ۲۱ و غلامرضا رضایی در دقیقه ۲۵ و جواد نکونام در دقیقه ۷۶ ( از روی نقطه پنالتی) گل‌های ایران را به ثمر رساندند. بامبانگ در دقیقه ۴۴ برای اندونزی گلزنی کرد.
 
بازی در زمین ناهموار و گل آلود ورزشگاه جاکارتا انجام شد. تیم ملی ایران در این مسابقه در نیمه اول بهتر بازی کرد و در نیمه دوم بازی چندان خوبی را از ملی‌پوشان شاهد نبودیم.
 
 تان های داور مسابقه به غلامرضا رضایی، جواد کاظمیان و مجتبی جباری از ایران و کریستین گونزالس و واهای از اندونزی کارت زرد نشان داد.
 
 ایران با این پیروزی ۹۰ درصد از راه صعود به مرحله بعدی را طی کرد. در صورتی که امشب بحرین برابر قطر نتواند پیروز شود صعود ایران به مرحله بعدی قطعی می‌شود ولی در صورتی که بحرین، قطر را شکست دهد 8 امتیازی می‌شود. در صورت شکست ایران برابر قطر در بازی آخر، هر سه تیم 11 امتیازی می‌شوند که البته در این حالت بدبینانه تفاضل گل ایران نسبت به بحرین و قطر بسیار بهتر است.
 
 هم اکنون ایران با 11 امتیاز در صدر جدول گروه پنجم است. اندونزی نیز بدون امتیاز در انتهای جدول است. قطر ۸ امتیازی و بحرین هم با ۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.
 
 ترکیب تیم ایران:
 سید مهدی رحمتی، احسان حاج صفی، هادی عقیلی، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، جواد نکونام، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان( از دقیقه ۶۴ مازیار زارع)، غلامرضا رضایی( از دقیقه ۴۶ جواد کاظمیان)، میلاد میداوودی( از دقیقه ۷۰ محمدرضا خلعتبری)، محمد قاضی
  سرمربی: کارلوس کی‌روش
 


نوشته شده توسط : پوریا مرادی