تبلیغات
به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان - شکست خانگی بایرن‌مونیخ و لغو بازی کلن

www.footballnews1.ir


به روز ترین اخبار فوتبال ایران و جهان

پوریا مرادی

جستجو

 

شکست خانگی بایرن‌مونیخ و لغو بازی کلن

یکشنبه 29 آبان 1390   02:15 بعد از ظهر


نوع مطلب : ورزشی ،فوتبال در جهان ،حواشی فوتبال جهان ،لیگ آلمان (بوندس لیگا) ،

به گزارش خبرگزاری فوتبال نیوز 1:      دیشب در پیکارهای هفته سیزدهم بوندس لیگا در شرایطی که مصاف اف.ث.کلن با ماینس به علت خودکشی بابک رفعتی، داور ایرانی مقیم آلمان لغو شد، بایرن مونیخ در خانه یک بر صفر از بورسیادورتموند شکست خورد. با این ناکامی و با کاهش فاصله امتیازی‌ سرخ‌پوشان با تیم دوم جدول (دورتموند) جنگ رقابت داغ‌تر از قبل شد.
در این مصاف ماریو گوتسه در دقیقه ۶۵ تک گل سرنوشت‌ساز بازی را به ثمر رساند.
 
 در دیداری دیگر فرایبورگ ۲ بر ۲ مقابل هرتابرلین به تساوی رسید. رایزینگر ۶۱ و ۹۰ برای فرایبورگی‌ها گل زد. در حالیکه راموس ۲۰ و نی‌مایر ۴۵ برای هرتا با گلزنی درخشیدند.
 
 بورسیامونشن‌گلادباخ با ۵ گل در دیداری خانگی وردربرمن را له کرد. پاتریک هرمان ۱۶، مارکوس رویس ۲۳، ۳۸ و ۵۱، سائنز ۵۳ برای گلادباخی‌ها در این مصاف گل زدند.
 
 اما ولفسبورگ توانست ۴ بر یک از سد هانوفر عبور کند. حسن سالی‌حمیدزیچ بوسنیایی در این دیدار 2گل اول تیمش را در دقایق ۲۲ و ۳۶ به ثمر رساند. سپس نوبت به کریستیان تریش ۵۵ و مالدونگ ۷۴ رسید تا درخشش را برای میزبانان تکمیل کنند. تک گل میهمان توسط  شولتس زده شد.در این بازی اشکان دژاگه بازیکن ایرانی ولفسبورگی‌ها پاس گل سوم را داد.
 
 شالکه نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد نورنبرگ عبور کرد. هونتلار، مهاجم ملی‌پوش آبی‌پوشان شالکه در دقایق ۱۳ و ۶۶ در کنار رائول ۳۹ و لوئیس هولت‌بی ۸۴ برای تیم پیروز گل زدند.
 
 هم اکنون بایرنی‌ها با ۲۸ امتیاز در صدر جدول کماکان حضور دارند. در حالی‌که بورسیادورتموند با ۲۶ امتیاز و بورسیامونشن‌گلادباخ با همین امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای دارند.


نوشته شده توسط : پوریا مرادی